אתר מסחר אלקטרוני מפרסם מוצרים, שירותים, קישורים להנחות, מבצעים וקופונים של כ – 80 אתרים של חברות בינלאומיות המשווקות מוצרים ו/או שירותים ברחבי העולם.

חברות אשר חלקן נסחרות בבורסה של ארצות הברית.

האתר מאפשר יבוא מחו"ל של מוצרים אשר פטורים בישראל לחלוטין ממסי יבוא עד לגובה של 75$ בתנאי יבוא אישי, ובמיסוי מופחת עד לגובה של 500$.

יצוין כי חלק מהאתרים של חברות אלו תומכים שפות רבות ונוחים לגלישה, חלקם משווקים בכל העולם את מוצריהם וגם בישראל, וחלקם נותנים גם שירות של משלוח חינם.

חלק מהחברות בעיקר נותנות השירותים מתחייבות למחיר הטוב ביותר באתרים שלהם.

ניתן למצוא באתר מסחר אלקטרוני מגוון מוצרים ענק של מוצרים וסחורות מרחבי העולם, חלק מהמוצרים במחירים מאוד זולים.

באתר ניתן למצוא פרסומים של בגדי נשים, בגדי גברים, קולקציות אופנה, מותגים, תכשיטים ומוצרי יוקרה, מוצרי חשמל, מוצרי תקשורת וסמארטפונים, משחקי מחשב, חומרה ותוכנה, ועוד ...

כמו כן ניתן למצוא באתר קישורים למנועי חיפוש של טיסות ומלונות והתחייבות למחיר הזול ביותר, ואף הימנעות מגביית דמי ביטול בכל הקשור למלונות.

באתר ניתן גם למצוא פרסומי טיסות זולות, טיסות של הרגע האחרון, מבצעי מלונות, חופשות, השכרת רכב, כרטיסי חיוג, חניה בחו"ל ועוד ...

ניתן למצוא באתר מוצרים במחירים טובים מאלו של הדיוטי פרי מבלי לנסוע לחו"ל, למעשה ניתן לרכוש מוצרים מחו"ל הפטורים ממס מבלי לנסוע לחו"ל, בתנאי יבוא אישי וליבוא אותם דרך הדואר או חברת בלדרות.

"יבוא אישי" –  "יבוא טובין בכמות סבירה לשימוש עצמי או נתינה במתנה",  כהגדרתו באתר רשות המיסים.

 

מצורף קישור למדריך לייבוא אישי באמצעות דואר חבילות / חברות בלדרות.

 

 

כמו כן האתר מאפשר יבוא של מוצרים שמחירם מעל ל – 75$ ועד  לגובה של 500$ בתנאי יבוא אישי, בפטור ממכס, ומוצרים אלו חבים במע"מ ובמס קניה אם חל. (במדריך ליבוא אישי מפורסם כי מס קניה חל למשל על: טלוויזיות וטלפונים סלולאריים).

כמו כן מצוין במדריך ליבוא אישי כי הפטור אינו חל על מוצרי טבק כוהל ומשקאות משכרים.

 

מעיון בטבלת המיסים המרוכזים באתר רשות המיסים, ניתן ללמוד כי חלק ניכר מהמוצרים פטורים ממס קניה עד לגובה של 500$.

מצורף קישור לטבלת המסים המרוכזים.

 

 

כמו כן מומלץ לבדוק את המחיר כולל מע"מ, או מס קניה (אם חל) ומע"מ, כי גם אז חלק מהמוצרים יהיו זולים ואטרקטיביים לקניה מחו"ל, כי מדובר במבצעים ומכירות מחו"ל ומכיוון שגם יבואן בארץ משלם מיסים.

מדובר בקנייה ישירה מהחברה מחו"ל, ללא עמלה ליבואן ולקמעונאי, קנייה מחו"ל במחרים של חו"ל.

*מומלץ לעיין בנוסח המלא של המדריך ליבוא אישי באתר רשות המיסים.

אתר מסחר אלקטרוני מפרסם את המוצרים והשירותים של החברות ומופעל על ידי חברת אתר מסחר אלקטרוני (2014) בע"מ.