אתר מסחר אלקטרוני הוא אתר בינלאומי שהוקם לצורך מסחרי - הפרסום והשיווק ופועל באמצעות האתר שלה מסחר אלקטרוני (2014) בע"מ.

אתר מסחר אלקטרוני מספק מידע וקישורים לפרסומים למוצרים, שירותים, קופונים ומבצעים מיוחדים  של עשרות חברות בינלאומיות ברחבי העולם עימן הוא בהתקשרות עיסקית.

באתר מתפרסם מדינות רבות ולאחרונה הוסיף עוד שיווק ייחודי של האתר ומוצריו לארצות הברית.

האתר מאפשר לאתר את המוצרים שניתן לרכוש בישראל ללא מסים, ב" היבוא האישי "-" סחורות בכמויות סבירות לשימוש או מתנה אישיים נותנים "מוצרים שרכישות אלה פטורים ממסים עד 75 $ עלות.

זה גם מאפשר למצוא יבוא פטור מהמכס לישראל, המוצרים בשאלה יעלו 75 $ - 500 $ אבל חייב במע"מ ומוצרים מסוימים חייבים גם מס רכישה ומוצרים יקרים יותר שצוינו במסים עבורם, כמו פטור ממס כפתורים מפורטים והטבות מס .

באתר פרסומים וקישורים לאתר booking.com הבינלאומי תיירות, שזכה לשבחים בביקורות ובתקשורת ישראלית ובינלאומית, המופיע בלמעלה מ - 40 שפות, כוללים עברית, באתר במהלך - 550,000 התאמות, החל מסוויטות מפוארות 5 כוכבים וכלה במשפחת לינה.

מנוע חיפוש באתר ידידותי וקל לתפעול.

כמו כן מצורף פרסומים וקישורים לאתר אינטרנט מוביל gamegate למשחקים דיגיטליים - מחשב ו-- מערכת הפעלת Mac, ו- Android.

מעל 6,000 משחקים להורדה ולביקורות טובות מאוד באינטרנט ובתקשורת.

פרסומים וקישורים באתר של מוצרי האור בתיבה עם תמיכת עברית שפה, וכו 'שפות רבות אחרות, שווקים קמעונאיים בינלאומיים גדולים מסין שלוש קטגוריות עיקריות של מוצרים: בגדים, אביזרי אופנה וגאדג'טים קטנים ולבית ול גן. האתר גם מקבל ביקורות טובות מאוד בתקשורת הישראלית והזרה.

זה גם קישורים למוצרי Amormoda של החברה, המשווק את מגוון רחב של שמלות הכולל מגוון של יותר מ -1,200 - סגנונות, כולל שמלות כלה, שמלות שושבינה, שמלות הערב, שמלות נשף, שמלות קוקטייל ועוד מגוון רחב של שמלות נוסף לאתר.

חברת DECOR ברק גם מחוברת לאתר, חברת רהיטים עם מגוון רחב של מעצבים ואמנים, ריהוט ייחודי, יוקרה ודברים יפים החל רהיטים ייחודיים ומפוארים בסגנון ייחודי, החברה מקבלת ביקורות טובות עניין שירות מקוון, גם.

אתר CheapOair מצורף גם המתהדר להיות אחד היעדים הפופולריים ביותר הנסיעות, נלך עם פתרונות זולים ומערכת חדשנית המאפשר סריקת אתר מופעל על 450 חברות תעופה בשניות, ומספק גם שירותים הקשורים למלונות, השכרת רכב וחבילות נופש כל רחבי העולם ..

האתר מפרסם כי הוא דורג באופן עקבי בין 5 סוכנויות נסיעות העליונה על ידי - Experian Hitwise וזכה לביקורות חיוביות מאוד בעיתונות ביחס ליעדים הפופולריים התעריף הנמוך.

אתר נוסף שהגיע עם האתר הוא OASAP, חנות מקוונת עולמית בשאלה מסין, שבה יש מגוון רחב של פריטי אופנה, כגון בגדים, תיקים, נעליים, אבזרים, תכשיטים, מוצרי טיפוח של נשים ועוד.

אתר נוסף הוא nobelcom, המספק שירותי תקשורת בינלאומיים במחירים זולים.

כמו כן הוסיף תכשיטנים: יהלומים בינלאומי, סגנון והכסף Rush - superjeweler שיש מגוון רחב של תכשיטים מגוונים וייחודיים, מעצב תכשיטים וכמה אמנים.

אתר בגדים יותר שהגיע עם ארה"ב הוא גברים.

מוצרים נוספים יפורסמו על ידי חברות אחרות ומומלצים לבדוק את זהותם ולבדוק את המחירים לפני הרכישה.

חברה נוספת שנוספה לאחרונה היא מסעות המשמר לנסוע ספק תכנית ביטוח בארצות הברית על ידי מוביל המידע של החברה.

גם כרטיסי טלפון הפרסום Nobal מתן שיחות בינלאומיות בעלות הנמוכה, מובילה עולמית בתעשיית הטלקום בעולם.

חברה נוספת לאחרונה התווספה לציוד קונקורד מוכרת מדפסות, מכונה צילום ומכשירי פקס במותגים המובילים ארצות הברית וקנדה.

וחברה המספקת לשפר בטלפונים ניידים ושירותי Alhotim ללא חוזים ארוך טווח, המאפשר ההפחתה של שיעורים נמוכים של תשלום ושיחות ללא הגבלה, טקסט, דואר באינטרנט ועוד.

מוצרים נוספים יפורסמו על ידי חברות אחרות ומומלצים סקר מחירים לפני הרכישה.

האתר מפרסם חברות רבות נוספות בתחומי המסחר והשירותים.

© .All right reserved